AKCE A PROJEKTY

Výběr některých akcí spolku Rožmitál Vespolek.

AKTUÁLNÍ DĚNÍ NA UKRAJINĚ | BŘEZEN 2022

20 606 Kč jsme díky vám vybrali pro Ukrajinu na akci Aktuální dění na Ukrajině, která se konala 6. března 2022. Jsme vděční, že jste zaplnili galerii Podbrdského muzea že jste s námi pomohli dobré věci. Doufáme ale, že příště to bude při jiné příležitosti.

Byla radost spolupracovat s Podbrdským muzeem, Skautskou kavárnou (od Skaut Rožmitál), Mikulášem Peštou, Brdskou Kávou, Rožmitálskou Brdnou a při kávě poslouchat kytaru Vítka Jeníček.

PODPORA ROŽMITÁLU V DOBĚ COVIDU

Rok 2020 a 2021 nebyl pro nikoho z nás jednoduchý. Rožmitál Vespolek se snažil alespoň malým dílem přispět k dobru v Rožmitále pod Třemšínem. Vytvořili jsme letáčky a příspěvky podporující místní restaurace a pečovatelkám do rožmitálského domova seniorů poslali balíčky na posilnění.

PIKNIKOVÁ HADRÁRNA |

Vyhlásili jsme výzvu na sběr oblečení, které lidi už nenosí.
V parku jsme vytvořili prostor pro jeho vystavení a za dobrovolné vstupné si mohl kdokoliv cokoliv vzít a zakousnout něco dobrého. Nerozebrané oblečení darujeme na dobročinné účely.

VÝSTAVA JSME TOHO SOUČÁSTÍ | listopad 2019

V rámci Oslav Sametové revoluce k jejímu 30. výročí v roce 2019 jsme připravili v rožmitálském zámku výstavu Jsme toho součástí s doprovodným programem, např. besedou s profesorkou Annou Hogenovou nebo veřejné čtení ve spolupráci s knihovnou manželů Tomanových.